Zdjęcia | Zdjęcia 360

ZDJĘCIA Z DRONA – FOTOGRAFIA Z LOTU PTAKA Warszawa 

IP360 to firma, którą tworzą doświadczeni profesjonaliści. Naszą pasję stanowi niebanalna fotografia, którą już w 2010 r. połączyliśmy z zamiłowaniem do nowoczesnych technologii i a w 2021 r do dronów. Dzięki temu możemy dzisiaj dostarczać naszym Klientom z Warszawy oraz innych rejonów Polski zdjęcia i filmy z drona, które wyróżnia najwyższa jakość.  

Dzięki doświadczeniu w fotografii tradycyjnej tworzone przez nas zdjęcia i video z lotu ptaka są atrakcyjne wizualnie, prawidłowo wykadrowane, a także kreatywne, przez co zyskują uwagę odbiorcy. Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, który – dzięki różnorodnym konfiguracjom – doskonale spełnia swoje zadanie. 

Bogaty wybór dronów, a także aparatów fotograficznych, kamer i osprzętu sprawia, że do każdego projektu możemy podejść kompleksowo, proponując filmy lub zdjęcia z drona dopasowane idealnie do oczekiwań Klientów i planowanego budżetu.

Realizujemy usługi realizacji zdjęć i filmów z drona dla różnorodnych branż – od branży budowlanej, poprzez branżę nieruchomości, a skończywszy na usługach świadczonych dla klientów indywidualnych. 

W branży budowlanej czy deweloperskiej dokumentacja za pomocą zdjęć z drona pozwala obserwować postępy inwestycji lub prezentować efekt finalny. Tworzymy również wysokiej jakości ortofotomapy, wykorzystywane głównie w geodezji, inwentaryzujemy stan elewacji, dachów lub innych miejsc trudno dostępnych z ziemi. 

Z kolei zdjęcia i filmy z lotu ptaka służą agencjom nieruchomości do atrakcyjnego wizualnie zaprezentowania sprzedawanej albo przeznaczonej na wynajem nieruchomości. Taki sposób pokazania nieruchomości, a także jej bliskiego otoczenia, sprawdza się w przypadku agencji nieruchomości bardzo dobrze, o czym świadczy fakt, że biura bądź agenci korzystają z naszych usług regularnie, powierzając nam coraz to nowe projekty do realizacji. 

Fotografie lub filmy z powietrza stanowią ciekawe uzupełnienie materiałów wykonywanych „z ziemi” – np. w relacjach z różnego rodzaju eventów firmowych, wydarzeń sportowych czy też masowych imprez. Zapoznaj się z ofertą zdjęć z drona!

 

ZDJĘCIA Z DRONA - przykłady i zastosowanie

Do czego można użyć zdjęć z drona?

  • Strony www (zdjęcia główne, zdjęcia w galerii)
  • Facebook , Instagram, YouTube  i inne media społecznościowe
  • Katalogi, foldery, ulotki i inne materiały reklamowe

ZDJĘCIA 360 (zdjęcia sferyczne) - przykłady i zastosowanie

Zdjęcia 360° są ciekawą i nowatorską metodą pokazania całości obrazu, który nas otacza. Dużym plusem zdjęć 360 i video z drona jest wszechstronność ich wykorzystania. Np. jedno zdjęcie 360 ° składa się z 24 pojedyńczych zdjęć, które można wykorzystywać także osobno.

Do czego można użyć zdjęć 360°?

  • strony www (przykład 1)
  • Facebook (przykład 2)
  • zdjęcia 360 jako elementy filmu (przykład 3)
  • Little planet (przykład 4)

Wykonując prosty spacer po niebie składający się np z 5 zdjęć 360, otrzymujemy content na ok 20 postów na Instagram, Facebook, galerii na WWW itp.

przykład 1:

STRONA WWW

Zdjęcie 360° można w łatwy sposób pokazać na stronie WWW.

Tak jak w tym przypadku integrujemy je z kodem strony www i zdjęcie jest gotowe do oglądania (także na urządzeniach mobilnych)

Można poruszać myszką i oglądać wszystko wokół 🙂

przykład 1:

Zdjęcie 360° można w łatwy sposób pokazać na stronie WWW.

Tak jak w tym przypadku integrujemy je z kodem strony www i zdjęcie jest gotowe do oglądania (także na urządzeniach mobilnych)

Można poruszać myszką i oglądać wszystko wokół 🙂

przykład 2:

FACEBOOK

Zdjęcia 360 można udostępniać na Facebooku oraz wysyłać w messengerze. 

Tego typu posty cieszą się dużą popularnością. 

Dębki 😁 dzisiaj 👍☀️❤️ Zgadujcie z jakiej wysokości zrobione zostało to zdjęcie?🙄🙄🙄

Opublikowany przez Debki.pl Niedziela, 2 września 2018

przykład 3:

YOUTUBE

Zdjęcia 360 na YouTube można wykorzystać na kilka sposobów:

  • użyć zdjęć 360 np. jako czołówka filmu – przykład na górze
  • pokazać w formie video animowany obrazek 360 stopni, tak jak w przykładzie dolnym
View this post on Instagram

Dziękujemy, że #zostalisciewdomu ♥️👍🐣

A post shared by STARE BABICE (@starebabice) on

przykład 4:

INSTAGRAM

Jest wiele sposobów na wykorzystanie zdjęć 360 na Instagramie.

Jednym z nich jest animacja zdjęcia 360 (np. przejście e efektu „little planet” do pokazania obrazu 360) w formie video. 

FILMY I ZDJĘCIA NIERUCHOMOŚCI Z LOTU PTAKA 

Nieruchomości – takie jak domy i działki inwestycyjne, hotele czy pensjonaty – dzięki zdjęciom z drona można zaprezentować z zupełnie nowej perspektywy. Efektywne zdjęcia z lotu ptaka pozytywnie wpływają na sprzedaż lub wynajem, nierzadko pozwalając również podnieść kwotę sprzedaży bądź wynajmu. Zdjęcia albo filmy z drona uzupełniają zarazem tradycyjne materiały sprzedażowe różnego rodzaju obiektów.

IP360 oferuje kompleksową realizację usługi fotografowania lub filmowania, która uwzględnia realizację sesji zdjęciowej bądź nagrań video, a także ich dalszą obróbkę. Wykonujemy także panoramy sferyczne – zdjęcia 360 st oraz wirtualne spacery, dzięki którym można zapoznać się z nieruchomością nawet na odległość. 

Nasze usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla dużych agencji czy biur nieruchomości, które doceniają zdjęcia lub filmy z drona jako nieodzowny element atrakcyjnej oferty sprzedażowej. Zapoznaj się e szczegółową ofertą naszych usług! 

FILMY I ZDJĘCIA Z LOTU PTAKA DLA BRANŻY BUDOWLANEJ ORAZ DEWELOPERSKIEJ

Z usług IP360 korzystają firmy deweloperskie oraz budowlane w Polsce.  Zdjęcia i nagrania video z drona zapewniają im bowiem liczne korzyści. Takie materiały doskonale zdają egzamin w działaniach marketingowych, np. w celu wypromowania nowej inwestycji, ciekawego pokazania już zrealizowanych projektów i nie tylko. 

Zdjęcia i filmy z lotu ptaka mogą służyć również do dokumentacji postępu prac nad inwestycją, bieżącej inwentaryzacji, realizacji wizualizacji architektonicznych, jak również do wykonania geodezyjnych ortofotomap. Materiał zdjęciowy i filmowy z drona pozwala w pełnej krasie zaprezentować efekt finalny – zakończoną inwestycję. 

Na nagrania z drona decydują się firmy deweloperskie oraz budowlane bez względu na to, o jaki obiekt chodzi – może to być wielorodzinny budynek mieszkalny, osiedle domów jednorodzinnych, apartamentowiec, biurowiec, centrum handlowe czy też element infrastruktury drogowej bądź kolejowej.  Zdjęcia z drona pozwalają na uwiecznienie nawet największych obiektów, a także ich bezpośredniej okolicy.  Firmy z branży budowlanej sięgają po materiał foto lub video z drona, by dokumentować poszczególne etapy realizacji budowy. 

Co więcej, wykorzystując nowoczesnego drona uzbrojonego w lustrzankę cyfrową z wysokiej jakości optyką, uchwycić można najmniejsze szczegóły inwestycji – tego rodzaju materiał może posłużyć do sporządzenia wspomnianych już wizualizacji architektonicznych. Mieliśmy przyjemność realizacji zdjęć tego typu na zlecenie architektów, które następnie – już w formie wizualizacji – zdobywały liczne nagrody w branżowych konkursach. 

ZDJĘCIA LOTNICZE – SZEROKIE MOŻLIWOŚCI 

Zdjęcia z drona wykorzystywane są obecnie w wielu branżach. Każda z nich ma swoją specyfikę, a przez to inne oczekiwania, ale w IP360 stawiamy czoła każdemu wyzwaniu i podejmujemy się realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. 

Branże budowlana i deweloperska sięgają po filmy z zdjęcia i zdjęcia sferyczne z drona, by dokumentować progres prac albo tworzyć precyzyjne ortofotomapy. Nagrania i zdjęcia z lotu ptaka doskonale sprawdzają się podczas inwentaryzacji elewacji bądź dachów budynków oraz innych trudno dostępnych z ziemi miejsc. 

Materiały foto i video z drona realizujemy również na zlecenie agencji nieruchomości – wzbogacają ofertę sprzedaży bądź najmu, czyniąc ją o wiele bardziej atrakcyjną dla potencjalnych Klientów. 

Wielu naszych Klientów reprezentuje wymienione branże, czego najlepszym dowodem są udzielane nam rekomendacje oraz ponowne zlecenia. 

FILMY I ZDJĘCIA Z DRONA – WARSZAWA I NIE TYLKO

Nasza firma IP360 działa głównie na terenie Warszawy, jednak zlecenia realizujemy w całym kraju, w tym w największych polskich miastach – jak Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań czy Katowice. Wykonujemy zdjęcia i filmy lotnicze na zlecenie Klientów indywidualnych, firm oraz jednostek samorządowych. Wycenę naszych usług szyjemy na miarę potrzeb naszych Klientów, dostosowując się do planowanego budżetu. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców, gwarantując dostarczenie najlepszych kadrów i ujęć. Sprawdź naszą ofertę już dzisiaj! 

ZDJĘCIA LOTNICZE Z DRONA – FIRMA Z WARSZAWY  IP360

Nie ulega wątpliwości, że video i zdjęcia z drona zyskały w ostatnich latach dużą popularność. Nic w tym dziwnego – są atrakcyjne wizualnie i gwarantują efekt WOW, a ich zastosowanie w wielu branżach generuje spore korzyści. 

Jedną z największych zalet zdjęć lotniczych jest bez wątpienia możliwość uzyskania perspektywy i szerokiego kadru. Dzięki temu w spektakularny sposób można zaprezentować przyrodę lub przestrzeń miejską, a także konkretne inwestycje. 

Na takich zdjęciach czy filmach doskonale widać nawet liczną grupę ludzi, z czego często chętnie korzystają organizatorzy wszelkiego rodzaju eventów. Innym atutem zdjęć lotniczych jest to, że za pomocą drona z łatwością można przemierzać nawet duże odległości, nie tracąc przy tym z oczu ciekawych detali fotografowanego krajobrazu. 

ZDJĘCIA Z DRONA – NIECODZIENNA PERSPEKTYWA Z LOTU PTAKA

Zdjęcia z drona swoją popularność zawdzięczają perspektywie lotu ptaka, z którego widać więcej niż na co dzień obserwujemy z ziemi. To właśnie ta niecodzienna perspektywa sprawia, że chętnie wykorzystuje się zdjęcia lotnicze podczas różnego rodzaju eventów – festiwali muzycznych, koncertów, wydarzeń sportowych czy impres firmowych. 

Obsługujemy również na co dzień firmy z branży budowlanej oraz nieruchomości, w których odpowiednia prezentacja inwestycji ma niebagatelne znaczenie w procesie sprzedaży albo wynajmu. Ze zdjęć i nagrań z drona korzystają również Klienci indywidualni. 

Zdjęcia oraz ujęcia z drona wykorzystywane są oczywiście w różnego rodzaju produkcjach filmowych, jak również w relacjach dziennikarskich. Jeśli interesują Cię zdjęcia z drona, zapraszamy do kontaktu z nami! Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Zobacz także:

Wideo z Drona

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Spacery Wirtualne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Cennik

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Scroll to Top